Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

James Corden cakton datën e kthimit për seritë e reja të intervistave

Kulturë  |  26.01.2024 Ora 12:27   
Në projektin e tij të parë të madh pas "The Late Late Show", James Corden po kthehet në një koncert të njohur si pritës i një serie intervistash të famshëm.

SiriusXM njoftoi formacionin fillestar të të ftuarve për shfaqjen e re "This Life of Mine with James Corden" përfshin Martin Scorsese, Kim Kardashian, Kris Jenner, Tom Ford, Jeremy Renner, David Beckham, Billy Porter, Julianne Moore, Odell Beckham Jr., dhe më shumë.

Seriali, i vendosur të debutojë më 1 shkurt, do të "paraqesë biseda të thella dhe të pasura midis Corden dhe një sërë të ftuarish të shquar mbi njerëzit, vendet, pasuritë, muzikën dhe kujtimet që i kanë krijuar".

Corden u largua nga "The Late Late Show" pas tetë vitesh dhe çmimeve të shumta Emmy prillin e kaluar. Shfaqja ishte shtëpia e segmenteve të njohura si "Carpool Karaoke".

Komentet

Marketing

 

Tjera në Kulturë

Marketing