Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Justin Lin i pëlqen të punojë në projekte të reja

Film  |  19.04.2021 Ora 7:37   
Justin Lin është "vazhdimisht duke shkruar dhe duke punuar" për filmat e tij të ardhshëm.

Regjisori 49-vjeçar kohët e fundit drejtoi 'F9' - pjesën e fundit në 'Fast & Furious' - dhe ai tashmë e ka kthyer vëmendjen e tij drejt filmit tjetër në seri.

"Po shkruaj vazhdimisht dhe po punoj. Është ajo që unë dua”, tha regjisori.
 
"Sa herë që bëj një nga këto, është gjithmonë një sfidë e re, dhe ky i fundit nuk ishte vetëm një film. Unë e di që kemi folur për kapitullin e fundit për rreth 10 vjet, dhe tani që po fillojmë ta shohësh të vijë në jetë, është shumë kënaqësi”, tha Lin.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing