Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

RAVE dhe Win Music Freeedom nuk po ndalen sjellin çdo javë,performanca Live te Artisteve te ndryshem - kete te diel kemi ICEBERG

Muzikë  |  28.04.2021 Ora 20:57   

Rave Live Session është transmetimi javor , i mundësuar nga Win Music Freedom, ku shfaqim DJ-të më të mirë lokal dhe Internacional.

ICE BERG-Një nga emrat më me të njohur në skenën maqedonase, një DJ i pranishëm mbi 19 vjeç

vite nëpër të gjitha klubet dhe festivalet kryesore në Maqedoni dhe Ballkan si:

(FESTIVALI I GREEN BEACH, EXIT, COCA-COLA SOUNDWAVE.) Ku ai

ndau dj booth me DJ me emra të mdhenj si Carl Cox, Sven Väth, John Digweed, Sasha,

Hernan Cattaneo.

Ai performoj  për shtatë vjet me emisionin e tij në radio - Club FM 

Në ditët e sotme ai drejton me sukses label të tij "Artefact Records" së bashku me 

partnerin Christian, i cili ka lëshuar pjesë të nënshkruara nga Ballkan dhe Global

emrat.

Stili i tij në muzikë është “House filled with a groove and melody“.

Këtë të diel nga ora 21:00 në faqen zyrtare në facebook të RAVE TRAVEL, Win Music Freedom dhe Radio Plus

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing