Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dua Lipa 28 milionë klikime në një javë.

Muzikë  |  22.01.2018 Ora 12:49   
Dua Lipa
Dua Lipa

Këngëtarja Dua Lipa javën e kaluar solli projektin e saj më të ri “IDGAF”.

Kënga u prit mirë nga publiku, dhe në vetëm pak ditë pas publikimit, ka arritur të shënojë shifra të larta klikimesh në kanalin YouTube.
Ajo ka publikuar në rrjetin social Instagram një fotografi, ku shfaqet me gjuhën jashtë pranë një statuje me gishtin e mesëm.

“28 milionë në një javë (Nëse ende nuk e keni klikuar këngën time, e gjeni në linkun e biografisë sime në Instagram)” (sic.), ka shkruar Lipa.

E njëjta vazhdon të jetë shumë e kërkuar në tregun ndërkombëtar, duke duket se vitin 2018 e ka nisur mbarë me projekte, të cilat po rezultojnë të suksesshme.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing