Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Celine Dion kerkon qetësi nga ata të cilet po e quajnë “thatanike”

Muzikë  |  29.01.2019 Ora 13:46   

Këngëtarja Celine Dion e cila tashmë ka hyrë në të 50-tat e saj, ka thënë që ta lënë të qetë të gjithë ata të cilët e quajnë thatanike dhe po merren me pamjen e saj të jashtme.

Kohëve të fundit Celine Dion është parë gjithmonë e më shumë bashkë me valltarin spanjoll Pepe Munoz I cili është shumë I ri në moshë, sa mund të thuhet lirisht se është djali I saj për nga mosha, por Celine ka hedhur poshtë cdo fjalë që po flitet se dyshja janë në lidhje.

“Unë kam puthur vetëm një mashkull në jetën time dhe ai ishte burri im Renne, njeriu me I mirë që ka jetuar ndonjëherë, ai pati besim në mua si këngëtare qysh kur isha 12 vjece, nuk ka tjetër në jetën time, Pepe është shoku im më I mirë dhe natyrisht se përqafohemi dhe mbajmë dorën njëri tjetrit, nuk ka asgjë më shumë” – ka thënë këngëtarja Dion.

Në karrierën e saj muzikore Celine Dion ka fituar 5 Grammy Award, ndërsa ka shitur më shumë se 240 milionë cd. /radioplus/  
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing