Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Për dallim nga Lamborghini dhe Ferrari, McLaren nuk do të ndërtojë makina SUV

Auto  |  23.01.2018 Ora 12:54   
Ky osht kerr i forte
Ky osht kerr i forte

Prodhuesi britanik McLaren, po refuzon të hyjë në mesin e prodhuesve të njohur, që kanë krijuar vetura në stilin SUV.

Lamborghini Urus është për momentin makina më e mirë e këtij lloji, por nuk do të jetë kështu edhe shumë gjatë, transmeton Telegrafi.

Komentet

Marketing

Tjera në Auto

Marketing