Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Selena Gomez së shpejti me album të ri

Muzikë  |  13.03.2019 Ora 14:04   
Selena Gomez është nervoze për albumin e saj të rradhës pas shumë kohësh pa publikuar një të tillë.

Në rrjetin social Instagram, Selena është shprehur se ndihet mjaftë në stres për këtë album sepse ka kaluar kohë nga lansimi I albumit të fundit dhe se nuk ka qenë e pranishmë sa duhet në industrinë e muzikës, shkruan RadioPlus.

Këngëtarja e hitit “The Hands to Myself” është duke punuar për albumin e ri që nga viti 2015, kur edhe është lansuar albumi I saj I parë “Revival”.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing