Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Halsey së shpejti me album të ri

Muzikë  |  27.03.2019 Ora 12:02   
Pas dy vitesh nga albumi i fundit, Halsey ka paralajmëruar albumin e ri. 24 vjeçarja e hitit “Without Me” në rrjetin social Twitter ka shkruar se brenda disa javesh albumi do të jetë gati por lansimi I saj ende nuk dihet, shkruan RadioPlus.

Halsey këtë muaj ka publikuar këngën më të fundit “11 minutes” në bashkëpunim me Yungblud dhe Travis Barker.

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing