Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jennifer Garner tashmë ka gjetë dikë për të dashur

Film  |  16.02.2018 Ora 16:11   
Një ndër martesat e dështuara më në zë ishte edhe ajo e Jennifer Garner dhe Ben Affleck, por që përpos Ben, duket se edhe Jennifer tashmë ka gjetë dikë për të dashur. 45 vjeqari Ben Affleck ka muaj që është i lidhur me Lindsay Shookus dhe dyshja janë parë bashkë shumë shpesh, madje paparacët kanë arritur ti fotografojnë edhe në ditën e Shën Valentinit. Por që e afërt me një njeri të panjohur është parë edhe aktorja Garner, por që mediat ende nuk e kanë indetifikuar se kush është ai. Ben Affleck dhe Jennifer Garner ishin të martuar për 10 vite ndërsa paraqitën dokumentet për shkurorëzim dhe sipas disa burimeve pranë tyre, problemi ishte tek Ben i cili kishte varësi ndaj alkoolit, gjë e cila nuk mund të pranohej nga guaja e tij dhe nëna e tre fëmijeve të tij Jennifer Garner.

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing