Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dafina Zeqiri paralajmëron këngën e re

Muzikë  |  19.02.2018 Ora 17:15   

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri pas këngës “Ti e din” dhe bashkëpunimit me French Montana në këngën “Famous” shumë shpejt pritet të publikojë edhe projektin e saj më të ri muzikor.

Duffy përms një postimi në Instastory ka paralajmëruar se të dielen do të lanësoj këngën e saj më të re. "Këngë e re të dielën”, shkruan Dafina në llogarinë e saj në Instagram. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing