Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Nick dhe Aaron Carter nuk komunikojnë më

Muzikë  |  18.09.2019 Ora 13:19   
Aaron Carter vëllai I vogël I këngëtarit të ish Bendit Backstreet Boys, Nick Carter, ka thënë se tashmë cdo lidhje me vëllain e tijtë madh I kanë të shkëputura.

E gjitha vjen pasi Nick kishte kërkuar ndalesë kontakti me Aaron, meqë sipas tij ai ka folur haptas me të për të vrarë gruan dhe fëmijun e tij ende të palindur. “Kështu që vëllai im paska kërkuar urdhër ndalesë ndaj meje, ndërsa unë vetëm se isha duke e mbajtur atë, ka 4 vite që nuk jemi takuar “ – ka shkruar në Twitter Aaron Carter , përderisa I ka thënë edhe “Ki kujdes Nick Carter, ne e kemi përfunduar për të gjithë jetën”.

Nick ka thënë se urdhër ndalesë ka kërkuar edhe motra e tyre, meqë Aaron kishte kërcënuar për vrasje guan dhe beben dhe në këtë mënyrë nuk u kishte lënë tjetër mundësi.

Më herët gjatë këtij muaji Aaron edhe ishte fotografuar me një pushkë të gjatë në dorë në California. Aaron Carter nuk ka ndonjë të kaluar të mirë ai shpesh herë është ndaluar edhe për përdorim të narkotikëve. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing