Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Publikohet kolona zanore e filmit "Maleficent: The Mistress of Evil" që këndohet nga Bebe Rexha (Video)

Muzikë  |  20.09.2019 Ora 11:22   
Pak ditë më parë kur u raportua se Bebe Rexha ishte e përzgjedhura nga “Disney” për të kënduar kolonën zanore të filmit “Maleficent”, kënga është publikuar sot në të gjitha platformat e muzikës.

Singli është e zhanrit baladë dhe tematika e saj i përshtatet asaj të filmit, ku titullohet “You Can’t Stop The Girl”.

“Maleficent 2” do të jepet premierë me 18 tetor, gjersa edhe këtë herë roli kryesor i është besuar aktores së madhe me famë botërore, Angelina Jolie.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing