Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Maroon 5 lanson këngën më të re të titulluar "Memories" (Video)

Muzikë  |  20.09.2019 Ora 11:26   
Adam Levine me grupin janë rikthyer me një këngë të re. Maroon 5 sot kanë publikuar projektin e tyre më të ri, të titulluar “Memories”.

Kënga ka të bëjë me kujtimet e grupit gjatë këtyre viteve, duke e përmbledhur në një tre minutësh, shkruan RadioPlus.

Singlin mund ta dëgjoni në platformat muzikore online dhe radioplus.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing