Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Posteri I ri I “Jumanji: The Next Level” gjen aktorët në mesin e gorillave

Film  |  25.09.2019 Ora 8:48   
Është lansuar posteri I ri I filmit “Jumanji: The Next Level” , ku Dwayne Johnson, Kevin Hart, Jack Black dhe Karen Gillian duken në mesin e gorillave. Sony Pictures ka lansuar tashmë posterin e ri e filmit, I cili nga adhuruesit e tij mezi pritet të dalë.

Kasta e pjesës së parë të këtij filmi shihet e bashkuar edhe ne pjesën e dytë, ndërsa ata ndodhen padyshim në botën magjike të Jumanjit.  

Në pjesën e parë të këtij filmi aktorët në rolet kryesore gjejnë një lojë dhe përmes saj hyjnë në botën e Jumanji-t dhe në fund të kesaj pjese ata arrijnë të shkatërojnë atë lojë, por që sipas trailerit të parë të pjesës së dytë, Spenser rregullon lojën dhe hyn sërish në të, e më pas e ndjekin dhe të tjerët.  

Sipas Sony Pictures “Jumanji: The Next Level” do të lansohet më datën 13 dhjetor, pikërisht në kohën kur do të lansohet filmi horror “Black Christmas”. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing