Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Tu Musica Urban do të rikthehet në vitin 2020

Muzikë  |  01.10.2019 Ora 11:54   
Ceremonia e ndarjes së çmimeve "Tu Musica Urban" do të rikthehet në vitin 2020, me galanë e dytë kjo që do të mbahet më 5 mars.

Eventi i ndarjes së çmimeve do të mbahet në Puerto Rico, me këngëtarët latin si Daddy Yankee, Ozuna dhe Natti Natasha që do të performojnë, shkruan RadioPlus.

Nata gala shikohet nga mbi 80 milionë shikues në 52 shtete të ndryshme.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing