Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Pharell Williams do të nderohet me çmim në Hollywood Film Awards

Muzikë  |  18.10.2019 Ora 11:10   
Pharrell Williams është caktuar të nderohet në edicionin e 23-të të Hollywood Film Awards.

Pharrell do të nderohet me çmim për filmin “The Black Godfather” të platformës Netflix, ku ka kënduar kolonën zanore të filmit, shkruan RadioPlus.

Kënga titullohet “Letter to My Godfather”, dhe çmimin do ta pranoj më 3 nëntor të këtij viti.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing