Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Selena Gomez sfidon për pozitën e parë Roddy Ricch në Billboard 200 Charts

Muzikë  |  15.01.2020 Ora 13:24   
Albumi më i ri nga Selena Gomez është duke u ngjitur për në pozitën e parë të Billboard 200 Album Charts.

Seti i këngëve që titullohet “Rare”, është lansuar më 10 janar të këtij viti, dhe deri më tani është shitur në mbi 130 mijë kopje, shkruan RadioPlus.

Për momentin pozitën e parë e mbanë Roddy Ricch me “Please Excuse Me for Being Antisocial”, por me konkurencën e Selenas, Ricch nuk duket se do ta mbajë gjatë vendin e parë.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing