Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Elton John dhe Cynthia do të performojnë në natën e Oscars

Muzikë  |  24.01.2020 Ora 11:21   
72-vjeçari Elton John do të ngjitet edhe një herë në skenën e Hollywood’s Dolby Theatre më 9 shkurt të këtij viti.

Britaniku do të jetë prezent në natën e ceremonisë së ndarjes së çmimeve Oscars, për të performuar këngën “Love Me Again”, këngë kjo që është në filmin “Rocketman”, shkruan RadioPlus.

Në këtë natë poashtu do përformoj edhe Cynthia me këngën “Harriet”.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing