Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rita Ora hap edicionin e sivjemë të Global Awards…

Muzikë  |  01.03.2018 Ora 21:01   
Rita Ora hapë ceremoninë Global Awards duke performuar hitet e saj "Your Song", "Lonely Together" dhe "Anywhere".

Global Awards është një ndër eventet më të rëndësishme që për herë të parë bënë bashkë, këngëtarë dhe të gjitha radio stacionet më të dashura të Britanisë së Madhe. Ndërsa në mesin e shumë të nominuarve aty është edhe Dua Lipa dhe Rita Ora.

Të tjerë të cilët do të performojnë janë edhe Liam Payne, Sam Smith dhe Martin Garrix

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing