Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Muajin Dhjetor të këtij viti Rave e hap me DadoK & Mamli

Muzikë  |  04.12.2020 Ora 15:39   
Muaji i festave hapet me duon e shumënjohur maqedonëse DadoK & Mamli.

Kjo duo u krijua nga miqësia në vitin 2017.

Ata janë të njihur me setet e tyre melodike:progressive house, afro dhe melodic techno sound.

Në dy vitet e fundit ata ndanë skenën me dj dhe producenta të njohur si Adriatique, Magdalena, Marko Nastic, Space Motion, Andrew Meller, Kristijan Molnar dhe shumë të tjerë.

Duo perfekte ka përgaditur një set më ndryshe se herave tjera, e krejt çka duheni me bo ju është të na ndiqni këtë të dielë në faqen zyrtare në facebook.

Rri n’shpi e degjo muzikë të mirë që Rave çdo të diel sjell për ju!

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing