Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Kate Winslet: U ndjeva e "ngacmuar" pas suksesit të Titanikut

Film  |  15.01.2021 Ora 8:33   
Kate Winslet mësoi të mbrojë privatësinë e saj pas suksesit të Titanikut, që në atë kohë aktorja tha se  ishte subjekt për raportime të ndryshme nga shumë nga media.
 
Aktorja ishte vetëm 22 vjeç kur u botua filmi me famë në fund të vitit 1997.
 
"Unë hyra në modalitetin e vetë-mbrojtjes menjëherë”, tha Winslet.
 
"Ishte si nata dhe dita nga një ditë në tjetrën. Unë isha subjekt i shumë vëzhgimit fizik personal, u kritikova shumë dhe shtypi britanik ishte mjaft i mirë me mua," ndau ajo.
 
"U ndjeva e ngacmuar nëse jam i sinqertë, më kujtohet, ishte e tmerrshme dhe vazhdimisht shpresoja të kalojë sa më shpejt, patjetër që kaloi, por më bëri të kuptoj se nuk isha gati të isha e famshme”, tha Winslet.
 
Përvoja e bëri, tha ajo,  të shmangej nga rolet e mëtejshme në projektet e filmave të mëdhenj, duke zgjedhur në vend të kësaj të luante në filma më të vegjël,  derisa të ishte më mirë me jetën në sytë e publikut.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing