Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ancelotti duke fryrë kafen e nxehtë bëhet 'meme'

Sport  |  11.02.2021 Ora 19:50   
Reagimi i Carlo Ancelottit ndaj fitores së Everton kundër Tottenham natën e kaluar frymëzoi shumë meme.

Një gol i Bernard në kohën shtesë kundër Tottenham lejoi Toffees të rrëmbejnë një fitore 5-4 dhe të kualifikohen në raundin e gjashtë të Kupës FA.

Ndërsa lojtarët dhe anëtarët e stafit të Evertonit festuan shumë, Ancelotti dukej më i interesuar për të fryrë filxhanin e tij me kafe të nxehtë.

Reagimi i tij frymëzoi shumë meme të botuara në mediat sociale sot.

Pas ndeshjes, ndihmësi i trajnerit të Ancelotti, Duncan Ferguson shpjegoi “Ancelotti i ka parë të gjitha më parë, apo jo?

"Ishte një lojë e shkëlqyeshme, ishte fundi në fund dhe ishte e mrekullueshme për tifozët që shikonin në shtëpi". /radioplus

Komentet

Marketing

 

Tjera në Sport

Marketing