Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Zlatan: 'Milani do të rikuperohet'

Sport  |  23.02.2021 Ora 17:16   
Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic tha se Rossonerët ‘do të rikuperohen’ nga humbja ndaj Interit në Derby della Madonnina. ‘Kemi bërë shumë gabime’.

Sulmuesit 39-vjeçar i’u prezantua Tapiro d’Oro i tij i gjashtë nga shfaqja televizive Striscia la Notizia, një çmim gag i një Tapir të Artë dhënë dikujt që ka qenë në siklet ose mposhtur në javën e kaluar.

 Dhe suedezi u pyet për paraqitjen e tij në festivalin e muzikës Sanremo muajin tjetër: "Tani për tani unë jam përqendruar në lojëra".

 Suedezi foli për humbjen 3-0 ndaj Interit të Dielën dhe u zotua se rosonerët do të kthehen.

"Ishte e vështirë," tha ai. “Ne kemi bërë shumë gabime, por do të rikuperohemi. Në ndeshjen tjetër, unë do të shkoj me Tapir, mbase kjo sjell fat. ”/radioplus
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Sport

Marketing