Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jacob Tremblay do të luajë në komedinë “Good Boys”

Film  |  21.03.2018 Ora 10:56   
Aktori I vogël por një ylll I madh I filmit Jacob Tremblay ka nënshkruar të luajë në komedinë me titull “Good Boys”, një film që do të fillojë xhirimet në muajin korrik, ndërsa do ta prodhojë shtëpia prodhuese Universal.

Studio Universal e ka blerë skenarin nga Lee Eisenberg dhe Gene Stupnitsky, të cilët edhe do të bëjnë debutimin e tyre si regjisorë në këtë film. Filmi flet për 4 djem 12 vjeqarë, të cilët braktisin shkollën për tu bashkuar me një aventurë të gjatë dhe me plotë rrezik, por komike.

Filmi I fundit ku luajti aktori Jacob, ishte përkrah Julia Roberts në “Wonder” një film nga Lionsgate, I cili arriti të grumbullojë hiq më pak se 300 milionë dollarë në mbarë botën. Shumë shpejt Jacob do të shihet edhe në filmat “The Predator” dhe “The Death and Life of John F.Donovan”./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing