Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

RAVE ne edicionin të ardhshëm të Live Session sjell Andi për herë të dytë

Muzikë  |  17.06.2021 Ora 17:35   

Rave Live Session është transmetimi javor, i mundësuar nga Win Music Freedom, ku shfaqim DJ-të më të mirë lokal dhe Internacional.

Tashmë të gjithë jemi të familjarizuar me Live Stream që Rave Travel po organizon.

Përsëri pasi të gjithë pelqyen muzikën Andi, Rave ka mundësuar përsëri një performancë të veçantë nga ANDI  në Dhërmi, Shqipëri.

Nuk ka asgjë më të bukur sesa pritja e perëndimit nën tingujt e muzikës së Andi Qafmolla të njohur në skenë me emrin Andi.

Muzika që ai luan është  house, progressive, melodic tec.

Andi ka pëformuar në skenë me shumë artist të njohur botëror si:

Nico Stojan, Be Svendsen, Mike Steva, Lehar, Musumeci, Andy Bros, Laolu, Christos Fourkis, Nikos Diamantopulos, Da Mike, Papa,Leon, Giuseppe Calipari.

Te dielën nga ora 21:00, performancën mund ta ndiqni në faqen zyrtare në facebook të Rave Travel, Win Music Freedom Ks dhe Radio Plus

Mos mungoni në këtë perfomancë të vecantë që rave ka përgaditur për ju.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing