Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Robert Rodriguez thotë se Netflix dëshiron të rikrijojë filmin “Spy Kids”

Film  |  30.08.2021 Ora 8:07   
Netflix shpreson që Robert Rodriguez do të rikrijojë filmin “Spy Kids”.
 
Regjisori 53-vjeçar ka zbuluar se drejtuesit e Netflix, iu afruan atij për të bërë një ekskluzivitet filmash, pasi kishte gëzuar më parë sukses të madh si regjisor i filmave “Spy Kids”.
 
" Këta fëmijë i shikojnë ata filma pa pushim sepse janë filma aksion të bërë për fëmijë dhe familje, në veçanti në një kohë kur ata kanë nevojë për fuqizim. Netflix erdhi tek unë sepse filmat" Spy Kids "kishin pasur sukses në shërbimin e tyre. Ata thanë" A mund të bëni një seri filmash”, tha Rodriguez.
 
I pyetur nëse do të drejtojë vazhdimin, Robert,  i cili më parë drejtonte "Nga muzgu deri në agim",  i tha Collider se i  pëlqen të realizoj këta filma.
 
 “Ata janë kaq krijues. Shumica nga të rriturit në kast kishin edhe fëmijë që nuk mund të shikonin asnjë nga filmat e tyre. Pra është një ndërtesë e mrekullueshme e një bote”, tha Robert.
 
"Fëmijët e mi punojnë në filma. Pra është si një çështje familjare”, ka shtuar ai.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing