Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Zinedine Zidane nuk është i interesuar që t’i bashkohet Manchester United

Sport  |  27.10.2021 Ora 12:53   
Zinedine Zidane nuk është i interesuar që t’i bashkohet Manchester United. Kjo është përgjigjja e vet Zidan, duke shuar zërat që ai do të drejtoj Djajtë e Kuq.

Sipas të përditshmes sportive Mundo Deportivo, francezi është i fokusuar që të pushoj dhe të kalojë kohë me familjen, për një periudhë të pacaktuar, pas largimit nga Santiago Bernabeu.

Burimi i ka thënë gazetës se Zidane ka kaluar një sezon tejet sfidues si në aspektin mental ashtu edhe në atë fizik dhe se tani ka zgjedhur që të mos merret përkohësisht me menaxhim të ndonjë klubi, duke mbyllë kështu zërat që ai mund t’i bashkohet Manchester United.

I njëjti burim ka shtuar se Zidane ka thënë se i vetmi klub që mund ta rikthejë më shpejt sesa që ka planifikuar në fushën e gjelbërt mund të jetë Paris Saint-Germain.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Sport

Marketing