Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Zayn Malik publikon këngën e re (Video)

Muzikë  |  13.04.2018 Ora 9:17   
Këngëtari i njohur britanik, ish anëtari i grupit “One Driection”, Zayn Malik mbrëmë publikoi këngën e tij më të re, shkruan Radio Plus.

Kënga më e re nga Zayn Malik mbanë titullin “Let Me” dhe mbrëmë u publikua bashkë me videoklip, ndërkaq po qëndron numër 3 në videot më të kërkuara në YouTube.

Këngëtari 25 vjeçar së fundmi i dha fund lidhjes së ti dyvjeçare me modelen e famshmë, Gigi Hadid dhe “Let Me” është kënga e parë e lansuar që nga ndarja.

Fansat menjëherë pas publikimit të videoklipi, ku Zayn në disa skena paraqitet shumë i afërt me modelen, Sofia Jamora, komentuan keto skena duke thënë se modelja në klip ngjanë shumë me ish të dashurën e Zayn, Gigi Hadid.

Albimi i fundit nga  Zayn Malik është “Mind Of Mine”, i publikuar më 25 mars 2016. /radioplus/ 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing