Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Elvana Gjata dhe Poo Bear paralajmërojnë videoklipin e "Shade"

Muzikë  |  29.05.2018 Ora 10:35   
Këngëtarje e njohur shqiptare, Elvana Gjata pak kohë më parë ka publikuar këngën “Off Guard” në bashkëpunim me Ty Dolla Sign dhe menjëherë pas këtij projekti Elvana Gjata u bë pjesë e albumit më të ri nga producenti i famshëm, Poo Bear, shkruan Radio Plus.

Elvana Gjata dhe Poo Bear realizuan këngën “Shade”, e cila fillimisht u publikua vetëm në versionin audio, ndërkaq shumë shpejt do të publikohet edhe vidoeoklipi i kësaj këngë.

Ishte vëtë Elvana e cila paralajmëroi vidoklipin e ri, përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet këngëtarja Enxhi Nasufi teksa dëgjon këngën. Ndërsa Elvana shkruan se shumë shpejt do vijë edhe videoklipi e këngës “Shade”. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing