Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Reperi Italian publikon këngën kushtuar Rita Orës (Video)

Muzikë  |  05.06.2018 Ora 10:30   
Reperi Italian, Richario tashmë ka publikuar këngën me titull, Rita Ora, të cilin ia dedikoi këngëtares me prejardhje nga Kosova, Rita Orës, shkruan Radio Plus.

Reperi 27 vjeçar nga Italia Richario, pak ditë më parë ka habitur të gjithë kur publikoi këngën e tij më të re “Rita Ora”, megjithatë Rita Ora ende nuk ka reaguar lidhur me këtë këngë dhe as nuk e ka shpërndarë në llogaritë e saj në rrjete sociale.

Madje kënga “Rita Ora” konsiderohet edhe si një ndër këngët me përmbajtje eksplicite. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing