Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Albumi i tretë i Rita Orës do të publikohet në janar 2023

Muzikë  |  03.10.2022 Ora 15:37   
Këngëtarja e 'Anywhere' kaloi kohë në vendilindje, Shqipërinë, dhe ajo u ka premtuar fansave se mund të presin shumë më shumë muzikë dhe filma nga ylli shumë-talent.

Ylli 31-vjeçar i popit pranon se ka luftuar me presionin të të qenit në qendër të vëmendjes dhe thotë se miqtë e saj të ngushtë dhe familja e kanë ndihmuar në momente kur ajo ndjente se do të linte karrierën e saj.

E pyetur se çfarë po bënte në Shqipëri, ajo tha: “Një album i ri, në janarin i vitit të ardhshëm. Do të jetë e mrekullueshme. Më shumë muzikë dhe një film. Ëndrra ime është t'u tregoj të gjithëve se unë mund të bëj më shumë se një gjë.

Aktorja e 'Fifty Shades' paralajmëroi fansat e saj se mund të kenë nevojë për një ose dy pije alkoolike përpara se të dëgjojnë këngët e saj të reja.

Ajo tha: “Ndoshta duhet të merrni disa shishe, dhe të pini kur të dëgjoni këtë album.”

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing