Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ligjeratë e hapur nga OECD në Kolegjin ILIRIA

Kulturë  |  10.09.2018 Ora 11:43   
Nesër më 11 shtator, duke filluar prej orës 14:00 në në Kolegjin ILIRIA do të mbahet ligjeratë e hapur nga Organizata për Bashkëpunim dhe Zhvillim Ekonomik (OECD), shkruan Radio Plus.

Tema e kësaj ligjerate është: Konkurrenca Në Evropën Juglindore: Pikëpamjet e Politikave 2018; Një agjendë e re e reformve për një Evropë Juglindore më konkurruese.

Mysafirë special në këtë ligjëratë të hapu do të jenë: Znj. Marzena Kisielewska, Udhëheqëse e Divizionit të Evropës Juglindore të OECD-së, Z. Jakob Fexer, Menaxher i Projektit, Divizioni i OECD për Evropën Juglindore dhe Z. Gorazd Rezonja, Analist i Politikës, Divizioni i OECD për Evropën Juglindore. 

Komentet

Marketing

Tjera në Kulturë

Marketing