Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Shqipëria vetëm 0-0 me Jordaninë

Sport  |  10.10.2018 Ora 22:35   

Shqipëria nuk ka arritur të shënojë fitore ndaj Jordanisë në miqësoren e zhvilluar sonte në “Elbasan Arena”.

Edhe pse Shqipëria pati posedim të plotë të topit, mbi 70 për qind, por nuk arriti që të gjejë portën kundërshtare, duke shpërdoruar shumë raste të mira shënimi.

Drejtësinë e ndau arbitri nga Kosova Genc Nuza dhe dy ndihmësit e tij nga Kosova po ashtu, transmeton KP.

Loja e sotme e Shqipërisë ishte testuese para lojës që zhvillon në fundjavë ndaj Izraelit në Ligën e Kombeve.

Shqipëria në dy ndeshjet e para të zhvilluara në Ligën e Kombeve ka marrë një fitore dhe një humbje dhe ndeshja ndaj Izraelit është vendimtare për pozicionimin e Shqipërisë si lidere e grupit.

Komentet

Marketing

Tjera në Sport

Marketing