Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Matthew McConaughey, Kate Beckinsale dhe Henry Golding bashkë në filmin “Toff Guys”

Film  |  11.10.2018 Ora 14:22   
Edhe pse ka kohë se nuk kemi dëgjuar ndonjë lajm për regjisorin Guy Ritchie , duket sikur ai ka qenë duke punuar në përzgjedhjen e aktorëve për kastën e filmit “Toff Guys”.

Pjesë e këtij filmi do të jenë emrat si Matthew McConaughey, Kate Beckinsale dhe Henry Golding , ndërsa skenarin e ka shkruar vetë Ritchie në bashkëpunim me Marn Dvies dhe Ivan Atkinson.

Aktori Matthew McConaughey do të shihet shpejt në filmin e bazuar në ngjarje të vëertetë “White Boy Rick”, që do të dalë në kinema me datën 7 dhjetor. Ndërsa për filmin “Toff Guys” ende nuk ka ndonjë datë të saktë lansimi./radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing