Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Xiaomi vjen edhe me laptopin e ri Mi Notebook Pro

Teknologji  |  22.01.2018 Ora 12:45   
Xiaomi
Xiaomi

Krahas lansimit të disa telefonave të rinj, Xiaomi debutoi dje me një laptop të ri në ngjarjen e saj për media, modelin Xiaomi Mi Notebook Pro. Xiaomi Mi Notebook Pro vjen me një procesor Intel i7 dhe deri në 16GB RAM.

Notebook Pro Xiaomi përmban një ekran 15,6 inç dhe pajisja ka grafikë NVIDIA GeForce MX150. Notebook gjithashtu vjen me një shtresë të plotë metalike dhe një total prej shtatë portave.

Specifikime të tjera në Xiaomi Mi Notebook Pro përfshijnë një sensor të gjurmëve të gishtit.

Çmimi për Xiaomi Mi Notebook Pro do të fillojë me rreth 858 dollarë për modelin i5 me 8GB RAM, modeli më i lartë me i7 dhe 16GB RAM do të kushtojë rreth 1072 dollarë.

Komentet

Marketing

Tjera në Teknologji

Marketing