Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Michael Cera dhe Brie Larson do të ribashkohen me aktorët e Scott Pilgrim për serialet anime

Film  |  31.03.2023 Ora 11:47   
Michael Cera, Brie Larson dhe kasti i Scott Pilgrim vs. The World po ribashkohen për të zënë zërin e serialit të ardhshëm anime.
 
Kasti kryesor origjinal i filmit të Edgar Wright të vitit 2010, duke përfshirë Chris Evans, Anna Kendrick, Aubrey Plaza dhe Mary Elizabeth Winstead, janë regjistruar për të shprehur personazhet e tyre për serialin.
 
"Një nga arritjet më krenare dhe më të këndshme të karrierës sime ishte montimi dhe puna me kastin e dinamitit të Scott Pilgrim," tha në një deklaratë Wright, i cili do të jetë producent ekzekutiv i shfaqjes.

“Që nga publikimi i filmit në vitin 2010, ne kemi bërë pyetje dhe përgjigje, kujtime dhe lexime bamirësie, por nuk ka pasur kurrë rastin për të ribashkuar të gjithë bandën në një projekt aktual deri më tani”.
 
"Krijuesi origjinal Bryan Lee O'Malley, së bashku me shkrimtarin BenDavid Grabinski, kanë krijuar një seri anime të Scott Pilgrim që jo vetëm zgjeron universin, por gjithashtu... mirë, thjesht shiko. Jam më se i lumtur. për të njoftuar se kam ndihmuar në tërheqjen e të gjithë aktorëve origjinalë për të shprehur personazhet e tyre në këtë aventurë të re epike. Ju jeni në një kënaqësi".

Seriali anime do të publikohet në Netflix.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing