Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

p

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Gigi Hadid i dhuron Taylor Swift-it një unazë shumë të veçantë

Muzikë  |  25.06.2024 Ora 9:32   
Gigi Hadid i ka dhuruar Taylor Swift një unazë miqësie të dizajnuar me porosi.

Modelja zgjodhi stilisten me bazë në Londër, Cece Jewellery, për të krijuar veprën me porosi, e cila përfshinte albumin e fundit të Taylor, të dashurin e saj Travis Kelce dhe macen e saj Benjamin Button.

"Çfarë nderi absolut ishte të krijoi diçka të veçantë për Taylor Swift!!!!!!!," shkroi një anëtar i ekipit nga Cece Jewellery në Instagram.

"Dhuruar asaj nga shoqja e saj më e mirë, unaza paraqet macen e saj të famshme, Benjamin Button, të rrethuar nga një kufi margaritar i shkëlqyeshëm me zemra flakëruese në të dyja anët. Ajo përfshin numrin e saj të preferuar, 13, në njërën anë dhe fanellën e Travis Kelce me numrin 87. tjetri."

Secila anë e unazës përfshinte një zemër flakëruese me numrat përkatësisht 87 dhe 13, që përfaqësonin numrin e fanellës së futbollit të Kansas City Chiefs të 34-vjeçarit Travis dhe numrin me fat të Swift.

Pjesa e brendshme e grupit ishte gdhendur me shkronjat "TTPD", për nder të albumit të fundit të Taylor, The Tortured Poets Department.

Gigi, komentoi: "Është perfekte faleminderit". në postim. Miqësia e saj me Taylor-in daton të paktën në vitin 2014, kur ata u fotografuan për herë të parë së bashku në festën e Oscars Vanity Fair.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing