Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Daniel Craig në filmin “Creed Of Violence”

Film  |  21.02.2019 Ora 13:49   
Aktori Daniel Craig tashmë është vendosur që të luajë në filmin “Creed Of Violence” të Todd Field.  Ka afër 13 vite që kur Todd Field ka bërë regjinë e filmit, por thuhet se ai do të rikthehet fuqishëm pasi ka siguruar aktorin Craig në rol kryesor në filmin e ardhshëm bazuar në novelën me të njejtin titull të Boston Teran të vitit 2011.

Filmi është I vendosur në kufirin Mexicano Amerikan në vitin 1910 ku krimineli I quajtur Rawbone blen një kamion me armë dhe dërgon atë në Mexikë ku revolucioni vetëm se pati filluar.

Kështu Craig do të jetë ai I cili do të fillojë një investigim sikur agjent sekret, por ai do të jetë I shoqëruar me Agen John Lourdes, I cili ka një tregim sekret me Rawbone.

Në të kaluarën pikërisht në vititn 2013 ky film ishte gati për të filluar xhirimet, dhe Leonardo DiCaprio ose Christian Bale ishin kryeosrët për rolin e madh, por që ai asnjëherë nuk u xhirua./radiplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing