Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

ON THIS DAY - SHANE LYNCH (VIDEO)

Muzikë  |  03.07.2019 Ora 11:36   
43 vjetorin e lindjes sot feston këngëtari dhe tekstshkruesi irlandez Shane Lynch.

Ai është I njohur nga bendi Boyzone ku kanë pasur plotë 21 këngë në toplistat britanike dhe gjashtë pozita të para, shkruan RadioPlus.

Kënga më e famshme e tyre mbetet coveri I këngës “Love Me for a Reason” ku ka arritur të jetë në krye të toplistave në SHBA. 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing