Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Gashi ka zbuluar një bashkëpunim nga albumi i tij i rradhës

Muzikë  |  04.08.2020 Ora 10:35   
Gashi brenda këtyre ditëve do ta publikojë albumin e tij të radhës të cilit, ai ia ka vendosur titullin ‘1984’.

Këngëtari me prejardhje nga Kosova, zbuloi një nga bashkëpunimet e këtij albumi, dhe lirisht mund të themi se adhuruesit e tij kanë për çfarë të presin, shkruan RadioPlus.

Gashi përmes një postimi të bërë në Instagram njoftoi se ka ftuar Sting, për një duet pasi është njëri prej artistëve të preferuar edhe të ëmës së tij.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing