Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rita Ora shkëlqen në “BBC Radio 1‘s ‘Biggest Weekend” (Video)

Muzikë  |  29.05.2018 Ora 11:23   

Këngëtarja e famshme me prejardhje nga Kosova, Rita Ora së fundmi dha një përformancë të shkëlqyer, të këngës së saj më të re “Girls”, në bashkëpunim më këngëtaret Cardi B, Bebe Rexha, dhe Charli XCX.

Edhe pse koleget e saj Cardi B, Bebe Rexha, dhe Charli XCX nuk iu bashkangjitën Rita Orës në skenën e “BBC Radio 1‘s ‘Biggest Weekend”, Rita Ora arriti e vetme të ndezë publikun me performancën e saj.

Rita Ora është duke mbajtur koncerte në vende të ndryshme të botës, në kuadër të turnout të saj “The Girls Tour”. /radioplus/

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing