Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Konfirmohet lidhja e Shia LeBeouf dhe FKA twigs

Film  |  26.09.2018 Ora 15:31   
Se dyshja Shia LeBeouf dhe këngëtarja FKA twigs janë në lidhje ka disa ditë që flitet, por që tashmë lidhja e tyre është konfirmiar dhe të dy artistët janë parë bashkë edhe sot nëpër rrugët e Londrës.

Duket sikur aktori Shia është duke qëndruar në shtëpinë e këngëtares në Londër, meqë ata janë fotografuar fare pranë shtëpisë së saj në kryeqytetin Britanik.

Lidhja e dy të rinjëve vjen pasi aktori 32 vjeq konfirmoi ndarjen nga bashkëshortja e tij prej dy vitesh Mia Goth, ndërsa këngëtarja FKA, e që emri I saj I vërtetë është Tahilah Debrett Barnett u nda nga aktori I “Twilight”, Robert Pattinson vitin e kaluar, pas disa vitesh fejese. /radioplus/

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing