Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Era dhe Nora Istrefi së shpejti me një këngë të përbashkët

Muzikë  |  08.01.2019 Ora 10:38   
Pas shumë bashkëpunimeve me emra të njohur ndërkombëtarë, këngëtarja e njohur nga Kosova, tashmë me famë botërore, Era Istrefi shumë shpejt pritet të publikojë një këngë të re, shkruan Radio Plus.
.
Kësaj radhe Era Istrefi ka vendosur të bashkëpunojë me motrën e saj, Nora Istrefi.
 
Lajmin për një këngë të përbashkët e ka konfirmuar vetë Era në një intervistë të realizuar së fundmi për “Telegrafin”.

 “Do të sjellë atë që po e presin fansat tash e një kohë. Një këngë shqip me motren time, Norën. Ky do të jetë një ndër projektet e mia të ardhshme në mesin e disa bashkëpunimeve tjera”, ka thënë Era. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing