Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Gary Oldman do të portretizojë Herman J. Mankiewicz në biografinë për të

Film  |  12.07.2019 Ora 16:26   
Regjisori David Fincher ka qenë I zënë viteve të fundit në Netflix, duke u marë me “House Of Cards”, “Mindhunter” dhe “Love, Death + Robots” por që thuhet se regjisori ka qenë shumë I preokupuar me faktin se qysh nga viti 2014 pas filmit “Gone Girl” ai nuk ka bërë regjinë e ndonjë filmi.

Por që tashmë kjo është vendosur të ndryshojë, meqë David Fincher ka marrë përsipër të bëjë regjinë e biografisë së skanristit të artë të Hollywood-it, Herman J. Mankiewicz, ndërsa thuhet se tashmë për portretizimin e skenaristit ka nënshkruar aktori Gary Oldman.

Xhirimet e filmit sipas lajmeve të fundit thuhet se do të bëhen në bardh e zi, ndërsa ato do të fillojnë në muajin nëntor. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing