Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

RAVE TRAVEL DO TA NDEZ SHESHIN E PRISHTINËS ME DY MBRËMJE MADHËSHTORE

Kulturë  |  13.12.2019 Ora 11:04   

Rave Travel çdo herë është kujdesur që t’i shndërron mbrëmjet tuaja në magji.

E kësaj here do të na zbukuroj festat e fundvitit me dy mbrëmje atraktive në sheshin e kryeqytetit në kuadër te PRiteNshesh që do të përkujdeset për t’i bërë sa më të bukura mbrëmjet e fundvitit.

Datat 13 dhe 24 do të mbahen mend si mbrëmje të magjishme, ku do të ketë përformaca te veçanta të organizuara nga Rave Travel.

Rave Travel  bashkëpunim me Komunën e Prishtinës si çdo herë edhe këtë vit ngjarja kulturore PRiteNshesh organizon një program të larmishëm kulturor e artistik për festat e këtij fundviti.

Organizuar nga Komuna e Prishtinës, qytetarët do të kenë mundësin e përjetimit të festave që prej datës deri më 31 dhjetor.

Këtë të premte me datën 13 Dhjetor, vjen për ju një performancë fantastike e mundësuar nga Rave.  Në këtë ditë në skenën festive do të performojë Kolektivi TETRIS Live.

Ndërsa në natën e Krishtlindjeve me 24 Dhjetor, Rave sjell në skenë Mirëlinden dhe Oden, që do ta shendojnë ketë natë në festë të madhe. 

Këto dy evente i mbështet edhe “Win Music Freedom KS”. Mos i humb këto dy ditë netë të pa harruara jepi hijeshi dhe lumturi ditëve të fundit të këtij viti.


 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Kulturë

Marketing