Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Justin Timberlake shkruan libër për jetën dhe karrierën e tij

Muzikë  |  13.08.2018 Ora 11:25   
Këngëtari dhe aktori i famshëm amerikan, Justin Timberlake ka shkruar një libër për jetën dhe karrierën e tij, shkruan Radio Plus.

Libri mbanë titullin “Hindsight & All the Things I Can't See In Front of Me, dhe është është një përmbëledhje e reflektimeve dhe vëzhgimeve në karrierën e këngëtarit.

Lajmin për përfundimin e këtij libri e konfirmoi vetë Justin Timberlake përmes llogarisë së tij në rrjetin social Instagram.
“Kam disa lajme! Kam qenë duke punuar në këtë për një kohë dhe tani jam i lumtur që më në fund ju jap një vështrim për librin tim të pare. Libri është gati për botim dhe pritet të dalë në treg gjatë muajit tetor”, ka shkruar Justin Timberlake. /radioplus/ 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing